x

Farmasi terracotta porselen pudra ile cildinizdeki pürüzsüzlüğü keşfedin.
Mineraller ile zenginleştirilmiş formülü ile cilde doğal ve aydınlık bir görünüm verir. Farmasi terracotta porselen pudra cilde eşit olarak dağılır ve kolayca yayılır. Uzun süre kalıcıdır ve makyaj sabitleyici etkiye sahiptir. Cilt tonunu eşitleyip, pürüzsüz ve kadifemsi bir görünüm sağlarken gözenek görünümünü de ortadan kaldırır. Farmasi terracota pudra tüm tam makyajınızın üzerine uygulayabileceğiniz, makyajınızın dayanıklılığını arttıracak ve cildinize pürüzsüzlük katacak yumuşacık formülüyle vazgeçemeyeceğiniz bir üründür. Sık kıllı fırçalar ile uygulandıhttps://yeniuyekayit.com/ğında kapatıcılığı oldukça yoğundur fakat kapatıcılığını değil de daha çok makyajı sabitleme özelliğini görmek istiyorsanız o zaman seyrek kıllı fırçalar ile makyajınızı sabitlemek için kullanabilirsiniz.

Sıradan pudralar gibi mat ve donuk bir İfade yerine ışığı yansıtan parlak ama yine de yağlı görünmeyen bir matlık sağlayarak ideal ten makyajı görüntüsünü yaratır. Çok kolay dağılması ve uygulanması nedeniyle ciltte katman katman durmaz cilt tonunu eşitler, cilde doğal bir aydınlık katar. Özellikle gelin makyajları da çok tercih edilen bir pudradır. Işığı geri yansıttığından dolayı kameralarda Pürüzsüz ve filtreli bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olurken özel günlerinizde de sizi asla yanıltmayarak gün boyu makyajınızı sabit tutacaktır.

 

Farmasi ürünlerini güvenle satın almak için farmasi üyelik formunu doldurun. Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra, sorularınıza eksiksiz yanıt verip ve bire bir görüşme imkanı sağlıyoruz. İndirim Şifresi Almak için Farmasi Üyelik Formunu Doldurun.

 

    Yorum yaz