x

Corona virüsün yaygınlaştığı dönemlerde el temizliği için Farmasi el jeli ve Dezenfektan ile istediğiniz hijyeni anında sağlıyor. Etkili formülü ve bitkisel gliserin içeriği ile saniyeler içerisinde hem temizler hem de nemlendirir. İhtiyaç duyduğunuz her an her yerde pratik kullanım.

Farmasi El Temizleme Jeli 50 ml, 75 ml ve 300 ml olmak üzere 3 çeşittir. Yapışkan his bırakmaz, 12 saate kadar etkilidir, durulama ve kurulama gerektirmez. Paraben, Silikon, Tiriklosan, Gdo lu bitki içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Farmasi’ye üye olduysanız (Eğer henüz üye olmadıysanız üye olmak için lütfen bize ulaşın) sayfanıza girerek ‘Hızlı Satın Al’ butonundan El Temizleme Jeli‘nin 75 ml olan ürünün ‘1109227‘ kodunu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz. El Temizleme Jeli‘nin 300 ml olan ürünün ‘1109137‘ kodunu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

 

Farmasi ürünlerini güvenle satın almak için farmasi üyelik formunu doldurun. Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra, sorularınıza eksiksiz yanıt verip ve bire bir görüşme imkanı sağlıyoruz. İndirim Şifresi Almak için Farmasi Üyelik Formunu Doldurun.

 

    Yorum yaz