x

Farmasi Çay Ağacı

Farmasi Çay ağacı yağı kremi veya merhemi ile ufak yaralarınıza, kremleri ve duş jeli ile sedef ve egzama gibi cilt problemlerinize, özel setleri ve %100 çay ağacı yağı ile sivilce ve akne problemlerinize, şampuan ile saç diplerinizdeki yaralara, sabunu ile genel temizliğinize, ıslak mendili ile her zaman pratik temizliğe ve BB Kremi ile hem makyaj hemde sivilceli yüze bakım yapabilirsiniz. Farmasi Çay Ağacı serisi ile henüz tanışmadıysanız eğer bu yazımızla öne çıkan ürünlerin kullanımı ve faydaları hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

       Yüz Yıkama Jeli ve Tonik

Günlük yüz temizleyici olarak kullanıma uygundur. Karma ve yağlı ciltler için önerilir. Her yaşa uygundur daha çok ergenlik döneminde sivilce sorunu olan kişiler tarafından tercih edilir. Ciltte çıkmış olan sivilceleri anlık olarak yok eder ve düzenli kullanımda cildi sivilceden arındırır sivilce çıkmasını önler. Günlük yüz temizliğinde de tercih edilir cildi temizler ve rahatlatır. Günde 2 kere düzenli olarak kullanılması halinde 1 hafta içerisinde gözle görülür sonuçlar elde edilir.

 

Çay Ağacı Sabunu

Farmasi çay ağacı sabunu, vücutta çıkan sivilce ve yara gibi rahatsız edici kaşıntılı cilt problemlerinde etkilidir. Doğal bir sabundur yüzünü sadece sabunla yıkayanlar tercih edebilirler

 

Çay Ağacı BB Krem

Yağlı, sivilceli ve akneye meyilli ciltlerde fondöten yerine Çay Ağacı BB krem kullanılması daha uygundur. Sivilce üzerinde kapatıcılığı etkilidir.

 

Çay Ağacı SOS Serum

Farmasi çay ağacı sos serum, çıkmış veya çıkmak üzere olan sivilcenin üzerine günde 2-3 defa kullanıldığında etkisini gösterir. Sivilceyi daha hızlı kurutur ve lekesiz bir şekilde iyileşmesini sağlar. Uçuk, çıban, siğil için birebir etkilidir. Tırnak batması sonucu meydana gelen iltihapların iyileşmesinde etkilidir. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygundur. Sivilce üzerine uygulandığında 24 saat içerisinde etkisini gösterir.

Çay Ağacı Balsam

Farmasi çay ağacı balsam, dudak kuruluğunu yaralarını gidermede kullanılır. Kuru cilt yüzeyinde yani deride nemlendirici özeliği vardır. Ciltteki ufak yaralarda, yanıklarda, kesiklerde acıyı hafifletir ve yaranın iyileşmesini sağlar. Vücutta oluşan sedef yaralarını iyileştirir. Yaralarda kabuklanma olmadan iyileşmesini sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanıma uygundur.

 

 

Çay Ağacı Yağı Kremi

Özel olarak geliştirilmiş Farmasi çay ağacı yağı kremi cilt tarafından kolayca emilen formülü ile besleyici bir bakım sunar. İçeriğindeki yoğun Çay Ağacı Yağı ve Havuç Yağının uyumlu birleşimi, cildinizi dış etkenlere karşı korur. Cildi nemlendirir. Dirseklerde kuruluğu ve ayaklarda topuk dikeni sorununu giderir. Burun ve kulaklarda iltihap yaralarını iyileştirir.

Farmasi ürünlerini güvenle satın almak için farmasi üyelik formunu doldurun. Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra, sorularınıza eksiksiz yanıt verip ve bire bir görüşme imkanı sağlıyoruz. İndirim Şifresi Almak için Farmasi Üyelik Formunu Doldurun.

 

    Yorum yaz