x
Bel ağrılarına, omuz ağrılarına, diz ağrılarına farmasinin biberli balsamından ağrıyan bölgeye sürdüğünüz zaman ağrının geçtiğini göreceksiniz.
Farmasi biberli masaj jeli, Farmasi Paprika Balsam olarakta adlandırılır. Bir çok faydası vardır.
DR. C. TUNA BİBERLİ MASAJ JELİ
Paprika Kırmızı biber, zencefil ve ısırgan ekstraktı içeren, mentol ve esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş formülüyle cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.
Kırmızı biber ekstraktıyla cilt sağlığını arttırmaya yardımcı olurken, zencefil ekstraktı ile kolajen oluşumunu destekler.
Isırgan ekstraktı cildi yatıştırmaya yardımcı olur, Mentol ile ferahlık hissi verir. Temiz cildinize masaj yaparak uygulayın.Biberiye Yaprağı Özü: Formülünde bulunan ferahlatıcı mentol içeriği yanında, biberiye yaprağı özü (Rosmarinus Officinalis) de çok sayıda biyolojik aktif bileşenler içermektedir. Bunlardan önemli olanları antioksidan özellikteki karnosik ve rosmarinik asittir. Kuru ve yıpranmış cilt görünümünü iyileştirerek, cilde canlı bir görünüm kazandırır

KIRMIZI BİBERİN DOĞADAN GELEN GÜCÜ
Farmasi Biberli Masaj Jeli, kırmızı biber özlerinin içerdiği beta-karoten, Vitamin A ve Vitamin E sayesinde masaj sırasında cildinizin yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca zencefil özü kolajen üretimini ve cilt yapısının iyileşmesini destekler. Nane yağı sayesinde ferah bir masaj sağlarken, ısırgan otu cildinizi yatıştırır. Jojoba yağı cildin tazelenmesini sağlar.

Paprika İçeriği:
– Jojoba Yağı: Nemlendirici
– Nane Yağı: Ferahlatıcı
– Biberiye Özü: Kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı
– Isırgan Özü: Cildi yenileyici
– Acı Biber Yağı: Canlandırıcı

KULLANIMI:
Uygulamaya başlamadan önce ellerini yıkayıp temizleyin.
Uygulanacak bölgeyi temizleyin. (Daha etkili sonuç için düzenli aralıklarla peeling yapmayı unutmayın.)
Masaj jelini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin. (En iyi etki almak için Dermapeel ipek kesenin sürüp uygulayın.)
Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa düzenli olarak kullanın. Varislere doğanın çözümü!
Kan dolaşımının düzenlenmesine, tıkalı damarların açılmasına yardımcı olma özelliği sayesinde varislerin iyileşmesini hızlandırır. İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin!

Farmasi ürünlerini güvenle satın almak için farmasi üyelik formunu doldurun. Farmasi üyelik işlemini gerçekleştirdikten sonra, sorularınıza eksiksiz yanıt verip ve bire bir görüşme imkanı sağlıyoruz. İndirim Şifresi Almak için Farmasi Üyelik Formunu Doldurun.

 

    Yorum yaz

    Farmasi Biber Balsamı Ne İşe Yarar ? Faydaları (1 Yorum)

    1. Ayağımn altında taraklık ve parmak uçlarında taşların üzerine basıyormuşum hissi var, bu nedenle yürüme sıkıntım var. Acı biberli balzam iyi gelir mi acaba? Bu üründen kullanmak istiyorum. Hiçbir tedaviden olumlu sonuç alamadım, umarım fayda görürüm.